Konečne máme neobmedzené kredity!

By | 4. januára 2018

Oplatilo sa!

22. 5. 2011 svetlo sveta uzrela Petícia Bledomodrej stužky. Jednou z jej požiadaviek bolo zrušenie obmedzenej platnosti kreditov. Bod č. 4.

Petíciu podpísanú 55 666 podpismi sme odovzdali úradom. Neudialo sa nič a aj preto sme nesplnené požiadavky petície zaradili do cieľov Nových Školských Odborov. A dnes je to tu. S radosťou konštatujeme, že jeden z bodov Petície Bledomodrej stužky sa naplnil.

Časová obmedzenosť kreditov 1. 1. 2018 padla.

predsedníctvo NŠO

One thought on “Konečne máme neobmedzené kredity!

  1. Panuška Ľuboš

    Je to aj tak svinstvo ze nebudu uznane vsetky ziskane kredity od zaciatku platnosti zakona. Ked niekomu padli kredity, teda aj kreditovy priplatok napr. v decembri 2017, alebo napr. v aprili 2017, tak ako mne, povedzte mi je to spravodlive, to uz tych par supiek co by to tento stat stalo, nie je ta nasa cervena politicka garnitura najst, ked okradaju pracujucich tohto statu o tazke miliony??? Ak niekomu by mala skoncit ich platnost v januari 2018, ten v pohode bude poberat priplatok nadalej… Ja im nezavidim, ale je to absurdne, nespravodlive a nelogicke. Dokonca si myslim, ze bolli porusene prava nas, ktorym platnost kreditov padla do 31.12.2017. Aka je to rovnost pred zakonom? Ved sme kreditry ziskali v zmysle jedneho zakona? Nie je to napadnutelne pred sudom? Fakt mi to pripada ako smiesny vtip… Zdiela este niekto moj nazor, ci som sam, kto nie je az taky spokojny s touto „genialnou“ zmenou? Citim sa poskodeny a oklamany…

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *